dodaj ogłoszenie o znalezionym zwierzęciu

Jeśli znalazłeś zwierzę i chcesz poszukać jego właściciela na własną rękę, możesz skorzystać z formularza, który znajduje się poniżej. Umieścimy przesłane przez ciebie ogłoszenie na naszej stronie internetowej oraz na schroniskowym facebooku i wspólnie poszukamy właściciela.

By ogłoszenie było czytelne, w jego treści opisz jego wygląd – gatunek, rasę, umaszczenie, orientacyjny wiek, wielkość oraz to czy ma jakieś szczególne cechy (krótki ogonek, nietypowy kolor oczu, klapnięte uszko, plamki, obroża lub szelki itp.). Sprawdź, czy zwierzę jest oznakowane adresówką. Może to być metalowa zakręcana zawieszka na obroży, przypominająca kapsułkę (w środku której znajduje się karteczka z informacjami o właścicielu), plastikowa kolorowa zawieszka z informacją o wszczepionym mikroczipie, a także numer telefonu na obroży lub szelkach. Sprawdź, czy zwierzę nie posiada tatuażu na wewnętrznej stronie ucha lub na pachwinie.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy znalezione przez ciebie zwierzę posiada mikroczip, udaj się do najbliższej lecznicy weterynaryjnej lub schroniska.

W odpowiedniej rubryce formularza dodaj wyraźną fotografię znalezionego zwierzaka – żadna tekstowa informacja nie zapada w pamięć równie mocno, co wyraźny wizerunek czworonoga!!!

ZGŁOŚ ZNALEZIENIE ZWIERZĘCIA:
[contact-form-7 id=”8315″ title=”Prześlij ogłoszenie dotyczące znalezienia zwierzęcia”]