https://schroniskobytom.pl
Jesteśmy dostępni:

Tel. 518-208-218

Our Events

Ładowanie Wydarzenia

WIOSENNY SPACER Z MIESZKAŃCAMI NASZEGO SCHRONISKA

Date & Time:

April 13 @ 09:30 - 13:30

Opis wydarzenia:

Wakacje już za rogiem, a my zapraszamy Was na WAKACYJNY SPACER Z PODOPIECZNYMI NASZEGO SCHRONISKA 🐶❤🏖

Już nie możemy się doczekać i zapraszamy Was 29go czerwca!

Zapraszamy od 9:30 do 13:30 (psiaki na spacer wydajemy do godziny 13:00).

Jeśli przy okazji domowych porządków znajdziecie worek karmy dla psów i kotów, koce, ręczniki oraz środki czystości, to przyjmiemy je z miłą chęcią!

Z góry serdecznie dziękujemy. ❤️

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Tylko 50 pierwszych osób będzie miało możliwość wyjścia z jednym z naszym psiaków. Prosimy o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer.

Zapisy startują na dwa tygodnie przed spacerem (tj. 15.06.2024). Wcześniej nadesłane zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

Każda rejestracja na spacer będzie potwierdzona odpowiedzią mailową z naszej strony.

Obowiązuje zasada: jeden spacerujący = jeden pies.

ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA biuro@schroniskobytom.pl – W TYM CELU NALEŻY NADESŁAĆ DO NAS WYPEŁNIONY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA ZNALEŹĆ W LINKU NA DOLE POSTU.

Dodatkowo pamiętaj o tym, że rubryka dotycząca osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki – na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

Formularz uczestnictwa

Zgoda opiekuna

Regulamin

Organizator

Schronisko Bytom

Venue

Schronisko Bytom

Łaszczyka 18
Bytom, Śląsk 41-923 Poland
Skip to content
×