28-09-2019 Rodzinny Spacer! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Do ściągnięcia:
 

Z A P R A S Z A M Y!
 
 na kolejny Rodzinny Spacer!
PRZECZYTAJ UWAŻNIE! OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA!

Tylko 100 pierwszych zgłaszających się osób będzie miało niepowtarzalną możliwość wyjścia z naszym zwierzakiem na spacer! Zachęcamy, aby deklaracja była poważna i nie zakładała 15 minutowego spaceru – jeśli weźmiesz psiaka na kilka minut, zabierasz mu możliwość fantastycznej, długiej przygody!

Jedna osoba spacerująca = jeden pies spacerujący!

Prosimy, aby osoby zgłaszające były zmotywowane i chętne do długich miziaków!

zdjęcia i opisy z waszych przygód zawsze mile widziane!

ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA schroniskobytom@opoczta.pl – W TYM CELU NALEŻY NADESŁAĆ DO NAS WYPEŁNIONE FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA ZNALEŹĆ W LINKU U GÓRY POSTU.

PAMIĘTAJ! Formularz będzie ważny tylko z własnoręcznym podpisem (skan, zdjęcie wypełnionego ręcznie formularza)

Dodatkowo pamiętaj o tym, że rubryka dotycząca 'osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki – na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz (można ewentualnie dopisać przy osobie towarzyszącej wiek, czy będzie wyprowadzać psiaka, ale także musi się podpisać na formularzu akceptując regulamin!)

PAMIĘTAJ! TYLKO 100 PIERWSZYCH OSÓB!

Do zobaczenia!
 
*osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

Related posts