06-07-2019 Rodzinny Spacer! UWAGA! Zmiana zasad!

Z A P R A S Z A M Y!
 
…już na kolejny Rodzinny Spacer!

TYM RAZEM ZMIENIAJĄ SIĘ ZASADY – PRZECZYTAJ UWAŻNIE!

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA!

Tylko 100 pierwszych zgłaszających się osób będzie miało niepowtarzalną możliwość wyjścia z naszym zwierzakiem na spacer! Zachęcamy, aby deklaracja była poważna i nie zakładała 15 minutowego spaceru – jeśli weźmiesz psiaka na kilka minut, zabierasz mu możliwość fantastycznej, długiej przygody!

Jedna osoba spacerująca = jeden pies spacerujący!

Tłumaczymy skąd taka decyzja. Jeszcze nigdy w historii nie mieliśmy tak małej ilości mieszkańców, podczas ostatniego razu psiaki wychodziły po 5-6 razy, a zamieszanie związane z wyprowadzaniem i wprowadzaniem psiaków z kojca okazało się dla nich bardzo uciążliwe i stresujące. Tym razem chcemy postawić na jakość spacerów. Prosimy, aby osoby zgłaszające były zmotywowane i chętne do długich miziaków!

A zdjęcia i opisy z waszych przygód zawsze mile widziane!

ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA schroniskobytom@opoczta.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska osób WYPROWADZAJĄCYCH (osoby mogące wziąć psiaka na spacer, powyżej 16 roku życia) oraz ile osób biernie będzie towarzyszyć.

PAMIĘTAJ! TYLKO 100 PIERWSZYCH OSÓB!

Do zobaczenia!
 
*osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

Related posts