Dlaczego WARTO pokochać Staruszka? Kubuś promuje adopcje!

 

PRZYPOMINAMY! Nadal trwa akcja 'Przezimuj Staruszka’ i nadal przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania! Już kilkanaście stareńkich piesków (zbliżamy się do 'kilkadziesiąt’) zimę spędzi w ciepłych domach! Ale, ale… okazuje się, że większość nie tylko tę zimę!

 

 

 

 

Warto dać szansę. Warto Przezimować Staruszka —> przeczytaj więcej o akcji poszukiwania domów tymczasowych

 

„Witam!
W nawiązaniu do naszej niedawnej rozmowy telefonicznej przesyłam raport z pobytu Kuby w nowym domu:

Kuba jest u nas już rok. Jest najgrzeczniejszym i zarazem najbardziej żarłocznym psem świata. Pomimo tego, że ma swoje miski i jedzenia mu nie brakuje to nie może się oprzeć suchej karmie kota (oczywiście sam swojej nie chce jeść).
A propos kota – Kuba nienawidzi kotów i cały czas patrzył na swojego współmieszkańca jak na przekąskę. Na początku gonił go po mieszkaniu i nie można ich było razem zostawić ale w końcu pomału przekonali się do siebie. W zasadzie to się ignorują i traktujemy to jako nasz olbrzymi sukces – teraz oboje czekają na nas pod drzwiami kiedy wracamy do domu. Wprawdzie Kuba wciąż się oblizuje patrząc na niego ale już wie, że nie wolno go jeść 🙂
Kubuś ze względu na swój wiek całymi dniami śpi sobie i odpoczywa, za to kiedy zabieramy go na spacer to się cieszy jak szczeniaczek. No i oczywiście ożywia się, kiedy ktoś otwiera lodówkę. Na spacery chodziliśmy do niedawna 3 razy dziennie, teraz ze względu na to, że coraz ciężej jest mu chodzić po schodach (mieszkamy na drugim piętrze) zmniejszyliśmy częstotliwość do dwóch dziennie, ale wygląda na to, że mu to wystarcza.
Często zabieramy go na obiady do rodzinny lub rodzinne imprezy – dobrze odnajduje się w towarzystwie ludzi, bardzo lubi też dzieci a one jego.
Dostał od nas legowisko ortopedyczne, ale nie ma zamiaru w nim spać – zdecydowanie bardziej woli nasze łóżko a my oczywiście pozwalamy mu w nim spać razem z nami 🙂
Prosiłbym o udostępnienie zdjęć i krótki opis historii Kuby na waszym facebooku, może przekona to kogoś do adopcji psa ze schroniska.
Z Kubą pojawimy się na pewno w grudniu podpisać umowę adopcyjną.”

 

 

 

 

POKOCHAJ STARUSZKA!
DAJ DOM NA ZIMĘ, PODARUJ MU SZANSĘ NA LEPSZE JUTRO!

Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji zapraszamy do kontaktu!

 

POKOCHAJ!
ZAPRASZAMY!

Related posts