Joker – czy naprawdę nie ma już dla niego szansy?

To pierwszy raz kiedy aż tak promujemy 'u góry strony’ naszego podopiecznego.

Pierwszy raz, bo widzimy, że wszelkie inne metody już zawiodły… Czy w końcu uda nam się zwrócić Twoją uwagę na Jokera i na to, że on tutaj jest… Jest z nami 4 lata, to prawie całe swoje życie. Trafił do nas jak miał 1,5 roku i jak dotąd pozował niezauważony. Niebawem przekroczy magiczną barierę '5 lat’ – wtedy to już będzie 'za stary’, 'nasiąknięty schroniskiem’, niewart uwagi. Oczywiście TO NIEPRAWDA!

Joker to mądry i pogodny psiak!

Joker (2015) to średniej wielkości, czteroletni piesek, który w życiu musiał przejść już wiele. Z dystansem podchodzi do ludzi, jednak w środku czuje potrzebę kontaktu. Lubi bawić się z innymi pieskami, a w schronisku na swoją szansę czeka już ponad 3 lata(trafił do nas w maju 2016r.). Szukamy dla niego spokojnego opiekuna, o ustabilizowanym trybie życia, który zrozumie jego potrzeby i poprowadzi go przez resztę życia. Jednocześnie to bardzo miły i towarzyski psiak, mimo początkowych oporów , gdy tylko kogoś pozna wskakuje radośnie na kolana, domaga się głaskania i otwiera się na pieszczoty. Jest to dobry kandydat dla każdego średnio aktywnego domu!

Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany – czeka być może na ciebie!

Czy ktoś w końcu da mu szansę? 🙁 Jeszcze chwila i zostanie z nami dożywotnio 🙁 Liczymy na dobre serduszko gdzieś tam po drugiej stronie!
Przyznaj sam, czy Joker nie jest cudowny?!

 

 

Schronisko dla Bezpańskich Zwierząt
Bytom Miechowice ul. Łaszczyka 18

Zapraszamy osoby zainteresowane adopcją codziennie w godzinach:
dni robocze od 11:00 do 16:00
W soboty i niedziele 8:00 do 13:00
W dni świąteczne Schronisko jest nieczynne.

tel/fax (32) 395 21 75
e-mail: schroniskobytom@opoczta.pl

Related posts