Mała Brenda szuka domu!

Brenka jest bardzo miłym, przyjaznym psem, który szybko się dogaduje się ze swoim właścicielem. Na początku bardzo nieśmiała, szybko przyzwyczaja się do swojego właściciela i potrafi pokazać, że jest cudownym i kochającym psem. Swoim urokiem potrafi oczarować, kiedy rano podchodzi do łóżka i wita się, kiedy po powrocie ze szkoły stoi pod drzwiami i już czeka, ciesząc się bardzo, skacząc, uśmiechając się, dreptając wokół ciebie, aż wywraca się na plecy odsłaniając brzuch chcąc pieszczot, aż piszczy z radości. Uśmiech sam pojawia się na twarzy!

 


Akceptuje psy, potrafi z nimi przebywać w jednym pokoju, jednak myślę że lepiej będzie dla niej gdy będzie sama, ponieważ gdy inny pies zbliży się do niej bardzo blisko, właściwie pod pysk, pokazuje zęby. Wydaje mi się, że to kwestia czasu i akceptacji nowego otoczenia. Słucha się, kiedy powie się jej, że nie wolno tak robić.
Ma lęk wysokości, nie zejdzie sama z piętra, ale potrafi wejść sama ma 4 piętro, co jej się przyda, bo jest trochę „utyta”, ma kilka kg więcej
Na dworze ciągle jest wystraszona, potrzebna jej osoba której będzie ufać i będzie miała twardą rękę do niej, gdyż potrafi się zatrzymać i tyle
Poza tym jest naprawdę bardzo kochanym psem, jeżeli chcesz spokojnego psa w domu, na pewno będzie odpowiednią kandydatką i na mieszkanie na piętrze jak i z ogródkiem!

Brenda jest mikroskopijna – ma ok. 34cm w kłębie.

BRENDA OBECNIE PRZEBYWA W DOMU TYMCZASOWYM – POSZUKUJEMY DOMU STAŁEGO. JEŚLI CHCESZ DAĆ JEJ DOM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ZE SCHRONISKIEM , KTÓRE PROWADZI WSTĘPNĄ ROZMOWĘ Z POTENCJALNYM DOMEM.

 

Related posts