Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt

Miesiąc marzec to wyjątkowy miesiąc na naszym kalendarzu – Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt jako, że uważamy, że sterylizacja/kastracja zwierząt niehodowlanych to jedyna droga to znacznej redukcji problemu bezdomnych zwierzaków.

W marcu już od wielu lat lecznice weterynaryjne w całej Polsce przeprowadzają zabiegi w preferencyjnych cenach, nawet z 50% ulgą – jest to szczególny czas kiedy osoby, którym aspekt ekonomiczny nie pozwala na wykonanie zabiegu w innym czasie mogą skorzystać.

Małe pieski, kotki i inne zwierzaki to niewątpliwie uroczy widok, jednak w domu, na kolanach, nie w schroniskowych boksach, czy też umierające na ulicy – z miłości do naszego Pupila nie powinniśmy skazywać jego dzieci na nieznany los. A jak wiadomo – najlepsze Schronisko to puste schronisko i każdy z nas powinien dążyć do zmniejszania cierpienia niechcianych.

My działamy – sterylizujemy setki kotów wolnożyjących, podzieliliśmy się kuponami na BEZPŁATNE ZABIEGI z kocimi bytomskimi fundacjami MiauKot, Chatul oraz TOZ (ponad 50 sztuk) – bo WSPÓLNIE WALCZYMY O LEPSZE JUTRO!

 

 

Pamiętajcie 100% naszych dorosłych podopiecznych wychodzi ze Schroniska już po zabiegu kastracji i sterylizacji. Jeśli zabieg z powodu zbyt młodego wieku zwierzęcia nie jest możliwy do wykonania przed adopcją każdy w dnia adopcji otrzymuje kupon na darmową kastrację. W związku z podpisaną z nami Umową Adopcyjną ma obowiązek zabieg wykonać.

 

Jeśli teraz myślisz sobie – o kurczaki, zapomniałem! To szybciutko dzwonić i ustalać termin u weterynarza jeszcze przed nadchodzącymi upałami!
https://www.facebook.com/pg/Przychodnia-Weterynaryjna-Mateusz-Mazur-186776441460407/posts/?ref=page_internal

 

Jeśli zgubiłeś kupon – wystawimy duplikat!

 

Related posts