VII Edycja akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc” JUŻ WYSTARTOWAŁA!

W dniu 15 listopada rozpoczęła się VII edycja ogólnopolskiej akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc” w której bierze udział nasze Schronisko.
Do udziału w zbiórce zakwalifikowało się 35 schronisk, przytulisk i fundacji z całej Polski. Współorganizatorem tegorocznej edycji jest INTERIA, patronem akcji pierwszy raz w historii jest portal „RatujemyZwierzaki”, patronem medialnym Radio Kraków.

W ubiegłym roku udało się nam zebrać ponad 112 tysięcy złotych dla bezdomnych zwierzaków w całej Polsce – liczymy, że w tym roku uda się pobić ten rekord.

Oficjalna strona akcji dostępna jest pod adresem www.burek.psilos.org

Każde ze schronisk, przytulisk i fundacji posiada swoją indywidualną podstronę.
https://psilos.org/schronisko-w-bytomiu/ https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schronisko-w-bytomiu

Możecie dokonać wpłaty na parę sposobów:
– za pośrednictwem PayPal lub Dotpay
– za pomocą „skarbonek” na portalu RatujemyZwierzaki
– za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego (numer rachunku bankowego na który można wpłacać darowiznę znajduje się na każdej podstronie miejsca biorącego udział w zbiórce)

Nowością w tegorocznej edycji akcji jest możliwość kupienia wirtualnej porcji karmy za pomocą telefonu komórkowego. Aby to zrobić należy wysłać wiadomość SMS o treści BUREK pod numer 75480. Koszy wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5,00 PLN + VAT tj. 6,16 PLN (brutto). W odpowiedzi na wysłanego SMS-a zostanie przesłany link do pobrania pamiątkowej grafiki.

Related posts