BAZAREK SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W BYTOMIU

Zapraszamy wszystkich do udziału w bazarku na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane Stowarzyszeniu Pomocy Porzuconym i Dręczonym Zwierzętom, które działa przy naszym Schronisku.
Link do bazarkowej grupy na Facebooku:
REGULAMIN BAZARKU
1. Każdy wystawiony zestaw posiada opis oraz stałą cenę. Przedmioty na sprzedaż pochodzą z darów i każdy może podarować coś na rzecz bazarku, ale prawo do wystawiania przedmiotów ma wyłącznie administrator. Każdy przedmiot niewystawiony przez administratora zostanie usunięty.
2. Nie ma możliwość zakupu pojedynczych przedmiotów z zestawu.
3. Ilość sprzedawanych przedmiotów jest ograniczona.
4. Chęć dokonania zakupu należy zadeklarować w komentarzu, następnie administrator skontaktuje się w wiadomości prywatnej. Kontaktujemy się tylko z pierwszą zgłoszoną osobą
5. Czas uiszczenia opłaty wynosi 24 godziny od czasu zgłoszenia się w komentarzu. Po tym czasie w razie niedokonania płatności przedmiot przypada drugiej zgłoszonej w komentarzu osobie.
6. Przedmioty można odbierać osobiście w biurze schroniska od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 16.00. Wysyłka jest możliwa po wcześniejszym ustaleniu z administratorem. W takim przypadku koszty wysyłki pokrywa kupujący.
7. Przystępujący do akcji akceptują regulamin RODO, dotyczący ochrony danych osobowych

 

Related posts