JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA

Pogoda ostatnio  nas rozpieszcza. Za oknem piękna, złota jesień. To pewnie ostatnie takie ciepłe i słoneczne dni więc musieliśmy jakoś produktywnie je wykorzystać. Postanowiliśmy zrobić jesienną sesję zdjęciową, a nasze psiaki wcieliły się w role modeli.

Poniżej przedstawiamy efekty, oczywiście wszystkie psy są gotowe do adopcji.

 

Sara to przesympatyczna sunia, która pomimo swojego wieku ma ogrom siły i chęci do spacerów, zabaw, biegania i przede wszystkim do przytulania. Gdy tylko zobaczy człowieka cieszy się całą sobą i nie może się doczekać, kiedy wyciągnie się do niej rękę, aby móc dać się głaskać i miziać. Idealny kompan na długie spacery jak również do leniuchowania na kanapie.

 

Franek, a więc Franek to taki spokojny i póki co stateczny pies. Jak już pozna człowieka to chętnie przyjmuje głaskanie i spacerowanie na smyczy. Z naszych obserwacji wynika, że nie przeszkadzają mu kocie osobniki mieszkające w schronisku, czyli jest opcja, że w nowym domu może i nawet polubi jakiegoś kota. Jest niewielkim psem, więc na pewno znajdzie się dla niego miejsce na Twojej kanapie Człowieku !

Fado nie ma wzruszającej historii, którą moglibyśmy Wam opowiedzieć. Po prostu pewnego dnia znalazł się w schronisku i już nikt nie zjawił się go odebrać. Nie wiemy dlaczego ktoś skazał go na taki los, to zupełnie normalny, grzeczny piesek. W schronisku nie sprawia żadnych problemów, dobrze dogaduje się z kolegami z kojca. Jest bardzo towarzyski i lubi spędzać czas w obecności człowieka. Ma w sobie dużo energii i radości którą zaraża wszystkich wokół.

 

Poznajcie Chestera – młodego energicznego psiaka, który kocha ludzi. Niestety w lipcu Chester trafił do schroniska i nadal nie znalazł się nikt chętny go adoptować. Zupełnie nie rozumiemy dlaczego! Przecież to mały, grzeczny i bardzo kontaktowy piesek. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Chester szybko skradł nasze serca i na pewno skradnie również Wasze!

 

Riki z wyglądu tylko trochę przypomina beagla, ale z za to charakter ma typowo „beaglowy”. Jest przyjazny, lubi towarzystwo ludzi oraz innych psów. Jest aktywny i pełen energii. Naszym zdaniem Riki jest typowo domowym, rodzinnym psem, któremu w schronisku bardzo brakuje kontaktu z człowiekiem.

Toby  to młody pies w typie owczarka o szczupłej, wysportowanej sylwetce. Jest to łagodny, energiczny i wesoły pies. Ładnie chodzi na smyczy, przychodzi na zawołanie i lubi smaczki. Podczas spaceru jest skupiony na człowieku i potrzebuje jego uwagi. Ma krótką sierść która nie jest bardzo wymagająca w pielęgnacji. Nadaje się do rodzinny aktywnej. Jest chętny do nauki. Powinien dogadać się z innymi psami i być może z kotami.

Related posts