LETNI RODZINNY SPACER – 30.07.2022. ZAPRASZAMY !

formularz spacer 2022

REGULAMIN_spacer_2022

zgoda_opiekuna_spacer_2022

 

UWAGA! UWAGA!

Chcemy wszystkich serdecznie zaprosić na kolejną edycję rodzinnego spaceru. Najbliższy odbędzie się już 30 lipca 2022, w godzinach 9.30- 13.00. 😃

Jeśli masz ochotę poznać jednego z naszych psiaków i przy okazji zrobić coś dobrego to nie zwlekaj i zapisz się już dziś. 💪💪💪

Poniżej szybkie przypomnienie zasad:

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Formularze i regulamin znajdują się nad wpisem. Tylko 80 pierwszych osób będzie miało możliwość wyjścia z jednym z naszym psiaków. Prosimy o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer.

Obowiązuje zasada: jeden spacerujący = jeden pies.

ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA schroniskobytom@opoczta.pl – W TYM CELU NALEŻY NADESŁAĆ DO NAS WYPEŁNIONY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA ZNALEŹĆ W LINKU U GÓRY POSTU.

Dodatkowo pamiętaj o tym, że rubryka dotycząca osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki – na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

*uczestnicy wakacyjnego konkursu „zabierz psa na spacer” nie muszą wysyłać osobnego formularza, prosimy tylko o informacje kto będzie.

Related posts