RODZINNY SPACER – 13.05.2023 – BRAK MIEJSC!

JESTEŚCIE GOTOWI NA KOLEJNY RODZINNY SPACER?

 

Następny odbędzie się już 13.05.2023. Zapraszamy serdecznie, pieski już czekają. 😀

 

Poniżej krótkie przypomnienie zasad.

Zapraszamy Was od 9.30 do 13.30 (wydawanie psów odbywa się do godziny 13.00).

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Tylko 80 pierwszych osób będzie miało możliwość wyjścia z jednym z naszym psiaków. Prosimy o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer.

Obowiązuje zasada: jeden spacerujący = jeden pies.

ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA schroniskobytom@opoczta.pl – W TYM CELU NALEŻY NADESŁAĆ DO NAS WYPEŁNIONY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA ZNALEŹĆ W LINKU NA DOLE POSTU.

Dodatkowo pamiętaj o tym, że rubryka dotycząca osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki – na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

REGULAMIN_spacer_2023

formularz spacer

zgoda_opiekuna_spacer

 

Related posts