RODZINNY SPACER – 23.09.2023 I 30.09.2023

EDIT. ZAMYKAMY ZAPISY NA SPACER 23.09.2023
UWAGA! UWAGA!
Mamy już wrzesień, a to oznacza kolejny Rodzinny Spacer
W tym miesiącu planujemy ich aż dwa! Zapraszamy Was 23 i 30 września. Klasycznie zaczynamy od 9.30, a spacer potrwa do 13.30.
 
PROSIMY O PODANIE DATY SPACERU W KTÓRYM CHCECIE UCZESTNICZYĆ NA FORMULARZU.
W PRZYPADKU CHĘCI UCZESTNICTWA W OBU WYDARZENIACH PROSIMY WPISAĆ OBIE DATY.
 
Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Tylko 80 pierwszych osób będzie miało możliwość wyjścia z jednym z naszym psiaków. Prosimy o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer.
Obowiązuje zasada: jeden spacerujący = jeden pies.
ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA schroniskobytom@opoczta.pl – W TYM CELU NALEŻY NADESŁAĆ DO NAS WYPEŁNIONY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA ZNALEŹĆ W LINKU NA DOLE POSTU.
Dodatkowo pamiętaj o tym, że rubryka dotycząca osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki – na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

Related posts