RODZINNY SPACER – 24.09.2022

REGULAMIN_spacer_09_2022

formularz spacer 2022.pdf

formularz spacer 2022.docx

zgoda_opiekuna

UWAGA! UWAGA! Serdecznie zapraszamy na Rodzinny Spacer z Podopiecznymi Schroniska w Bytomiu‼️

Już w sobotę 24 września organizujemy kolejną edycję rodzinnych spacerów. Zapraszamy od 9.30 do 13.00.

Ostatni spacer był ogromnym sukcesem, pokażmy, że możemy to powtórzyć 💪💪💪

 

Poniżej krótkie przypomnienie zasad:

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Tylko 90 pierwszych osób będzie miało możliwość wyjścia z jednym z naszym psiaków. Prosimy o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer.

Obowiązuje zasada: jeden spacerujący = jeden pies.

ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA schroniskobytom@opoczta.pl – W TYM CELU NALEŻY NADESŁAĆ DO NAS WYPEŁNIONY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA ZNALEŹĆ W LINKU U GÓRY POSTU.

Dodatkowo pamiętaj o tym, że rubryka dotycząca osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki – na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

 

PSIAKI NA WAS CZEKAJĄ, ZAPISZCIE SIĘ JUŻ DZIŚ!

Related posts