RODZINNY SPACER – 25.03.2023 – BRAK MIEJSC

REGULAMIN_spacer_2023

formularz spacer 2023

zgoda_opiekuna_spacer_2023

KONIEC ZAPISÓW, BRAK MIEJSC!

ZAPRASZAMY NA RODZINY SPACER Z NASZYMI PODOPIECZNYMI!

Wiosna już się zbliża, a to oznacza, że rozpoczynamy nasze Rodzinne Spacery.

Pierwszy odbędzie już 25 marca.  Zapraszamy Was od 9.30 do 14.00 (wydawanie psów odbywa się do godziny 13.00).

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Tylko 80 pierwszych osób będzie miało możliwość wyjścia z jednym z naszym psiaków. Prosimy o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer.

Obowiązuje zasada: jeden spacerujący = jeden pies.

ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA schroniskobytom@opoczta.pl – W TYM CELU NALEŻY NADESŁAĆ DO NAS WYPEŁNIONY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA ZNALEŹĆ W LINKU U GÓRY POSTU.

Dodatkowo pamiętaj o tym, że rubryka dotycząca osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki – na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

Related posts