RODZINNY SPACER Z PODOPIECZNYMI SCHRONISKA – 27.08.2022 – BRAK MIEJSC!

EDIT: ZAMYKAMY ZAPISY, WSZYSTKIE MIEJSCA ZAJĘTE!

REGULAMIN_spacer_2022_08

formularz spacer 2022.PDF

formularz spacer 2022.DOC

zgoda_opiekuna_spacer_2022

 

Jaki jest najlepszy sposób na pożegnanie wakacji? Wyprowadzanie na spacer schroniskowego bezdomniaka! 😃

Taka okazja będzie już 27 sierpnia, podczas Rodzinnego Spaceru, organizowanego w naszym Schronisku.

 

Jest to ostatni spacer w ramach akcji „Lato w Mieście” organizowanej przez Miasto Bytom, dlatego nie może Was zabraknąć!
Dodatkowo tym razem będzie się można zapisać się na spacer w W Lufcie. Będą tam dostępne formularze do wypełnienia na miejscu (przy okazji można się napić pysznej kawy😉). Kawiarnia znajduje się przy ulicy Piastów Bytomskich 13 w Bytomiu.

 

Poniżej krótkie przypomnienie zasad:

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Tylko 90 pierwszych osób będzie miało możliwość wyjścia z jednym z naszym psiaków. Prosimy o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer.

Obowiązuje zasada: jeden spacerujący = jeden pies.

ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA schroniskobytom@opoczta.pl – W TYM CELU NALEŻY NADESŁAĆ DO NAS WYPEŁNIONY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA ZNALEŹĆ W LINKU U GÓRY POSTU.

Dodatkowo pamiętaj o tym, że rubryka dotycząca osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki – na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

 

PSIAKI NA WAS CZEKAJĄ, ZAPISZCIE SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

Related posts