WSZYSTKIE MIEJSCA JUŻ ZAJĘTE!!! WIOSENNY SPACER RODZINNY – 28.05.2022

DO POBRANIA:

REGULAMIN_spacer_2022.pdf

formularz spacer 2022.doc

formularz spacer 2022.pdf

zgoda_opiekuna_spacer_2022.pdf

 

 

UWAGA! UWAGA!

W końcu nadeszła ta chwila i już oficjalnie możemy ogłosić – ZAPRASZAMY NA WIOSENNY RODZINNY SPACER Z NASZYMI PODOPIECZNYMI!

Spacer odbędzie się 28 maja w godzinach 9.30-13.00.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Tylko 80 pierwszych osób będzie miało możliwość wyjścia z jednym z naszym psiaków. Prosimy o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer.

Obowiązuje zasada: jeden spacerujący = jeden pies.

ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA schroniskobytom@opoczta.pl – W TYM CELU NALEŻY NADESŁAĆ DO NAS WYPEŁNIONY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA ZNALEŹĆ W LINKU U GÓRY POSTU.

Dodatkowo pamiętaj o tym, że rubryka dotycząca osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki – na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

Related posts