ZAPRASZAMY NA SPACER Z PSAMI – 25.06.2022

formularz spacer 2022.doc

formularz spacer 2022.pdf

zgoda_opiekuna_spacer_2022

REGULAMIN_spacer_2022

 

Ostatni spacer okazał się dużym sukcesem, dlatego NIE ZWALNIAMY TEMPA I JUŻ DZISIAJ OTWIERAMY ZAPISY NA NASTĘPNY SPACER! 💪❤️

Zapraszamy wszystkich do Schroniska w sobotę 25 czerwca w godzinach 9.30 – 13.00

Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezapomnianą przygodę. 😄

Jeszcze szybko przypominamy zasady i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Formularze i regulamin znajdują się nad wpisem. Tylko 80 pierwszych osób będzie miało możliwość wyjścia z jednym z naszym psiaków. Prosimy o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer.

Obowiązuje zasada: jeden spacerujący = jeden pies.

ZGŁOSZEŃ MOŻNA DOKONYWAĆ NA MAILA schroniskobytom@opoczta.pl – W TYM CELU NALEŻY NADESŁAĆ DO NAS WYPEŁNIONY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KTÓRY MOŻNA ZNALEŹĆ W LINKU U GÓRY POSTU.

Dodatkowo pamiętaj o tym, że rubryka dotycząca osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16 roku życia, które biernie wezmą udział w spacerze, nie osób dorosłych wyprowadzających psiaki – na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas wydarzenia, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie schroniska jedynie pod opieką osób pełnoletnich!

 

 

Related posts