ODDAM

Jeśli nie chcesz dłużej zajmować się swoim zwierzęciem, jesteś zobowiązany do poszukania mu nowego, lepszego domu. Pamiętaj, że to TY jest odpowiedzialny za znalezienie nowego opiekuna dla swojego czworonoga. Nie ukrywaj powodu, dla którego chcesz pozbyć się zwierzęcia – rodziny przygarniające zwierzaka pod swój dach chcą wiedzieć dlaczego się z nim rozstajesz i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Powody rozstawania się ze swoimi pupilami są różne. Z naszych statystyk wynika, że zazwyczaj chodzi o brak chęci niwelowania niewygodnych dla właściciela zachowań wykazywanych przez podopiecznych. Wielu ludzi nadal zbyt mocno przecenia swoje możliwości w kwestii opieki nad psem lub kotem, nie biorąc pod uwagę faktu, że życie ze zwierzęciem to nie tylko radość ale i praca nad relacjami, koszty utrzymania, żywienia oraz leczenia. Przede wszystkim jednak odpowiedzialność za to, co się oswoiło. Powody takie jak śmierć właściciela, ciężka choroba czy brak środków do życia to zdecydowanie rzadsze przypadki.

Na naszej stronie znajdziesz formularz, dzięki któremu w łatwy sposób stworzysz ogłoszenie o poszukiwaniu nowego domu dla twojego czworonoga. Postaramy się jak najszybciej udostępnić informacje na naszej stronie internetowej oraz facebooku.

PRZEŚLIJ OGŁOSZENIE O POSZUKIWANIU NOWEGO DOMU DLA SWOJEGO ZWIERZAKA

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA O ZWIERZAKACH POSZUKUJĄCYCH NOWYCH DOMÓW