Przyjaciele schroniska

„… DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DOBRYM DUSZOM, KTÓRE CODZIENNIE STAJĄ NA NASZEJ DRODZE, A KTÓRE Z JAKIEGOŚ POWODU POMINĘLIŚMY”

FIRMY I OSOBY PRYWATNE

ODZIEŻ ROBOCZA od DELTAZBYT

Serdecznie dziękujemy właścicielowi P.H.Z DELTAZBYT raz Paulinie i Julii Dumnickie za to, że po raz kolejny Pan Adam podarował nam odzież roboczą i akcesoria pomocnicze (np. rękawiczki), a Paulina i Julia przywiozły do Schroniska jedzonko dla naszych podopiecznych! Z całego serca dziękujemy!

Dziękujemy Wszystkim Darczyńców

24-12-2014
W tym szczególnym dniu chcielibyśmy serdecznie i bardzo podziękować WSZYSTKIM darczyńcom. Wasz zapał przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Co rusz pojawiają się nowi Mikołajowie z masą prezentów. Magazyn z jedzonkiem już pełny, a brzuszki najedzone! Ale oczywiście nigdy tego dość!
Dziękujemy Wszystkim Mikołajom – tym, którzy cichutko pozostawili dary pod naszą furtką; tym, którzy pragnęli anonimowo wesprzeć nasze zwierzaki; i tym, którzy weszli do biura, żeby porozmawiać Szczególne podziękowania przesyłamy Panu Mariuszowi Wywiał, oraz Państwu Bartkowi Majowskiemu oraz Marzenie Łuczak za zmobilizowanie siebie oraz swojego otoczenia do pomocy i to z jakim skutkiem!
Takie marzenia mamy, aby Święta trwały cały rok!

STRAŻ MIEJSKA TEŻ POMAGA!

Serdecznie dziękujemy Straży Miejskiej w Bytomiu za współpracę m.in. polegającą na pomocy przy zabezpieczeniu otwartych akcji adopcyjnych oraz za chęć udostępniania naszych podopiecznych na stronie SM, a także szeroką pomoc przy akcjach interwencyjnych – ZAWSZE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i korzystna dla obu stron, a w szczególności dla naszych (i nie…) zwierzątek.

FUNDACJE I STOWARZYSZENIA

Fundacja Skrzydlaty Pies – to już wiele lat za nami!

Serdecznie Pragniemy podziękować ekipie Fundacji Skrzydlaty Pies za wieloletnie wsparcie jakim nas darzycie! Mamy nadzieję, że RAZEM, WSPÓLNYMI SIŁAMI uda nam się jeszcze bardziej pomagać i polepszać jakość życia psów trafiających do schroniska. Szczególnie, że te zwierzaki przy których Los nas stawia na swojej drodze, to te od których Los już dawno się odwrócił i nie mają szansy na pomoc…
Dziękujemy!

Fundacja Jamniki Niczyje – jamniki są w NAJLEPSZYCH rękach!

Dziękujemy całemu gronu Fundacji oraz SZCZEGÓLNIE p. Karolinie M. za miłą, ciepłą i szybką współpracę!
Fundacji nie przeszkadza zła pogoda, późna godzina, spanie, czy urlop – zawsze są, zawsze NAM pomagają!
Wiemy, że nasze Jamniki są w dobrych rękach 😉

Shair-pei’owe szczęście z Pomarszczonym Szczęściem

Porzucone, skrzywdzone, chore i bezdomne Shar-Pei’e Fundacja stara się jak najszybciej umieszczać w domach tymczasowych, hotelach dla psów, do momentu aż znajdziemy im nowy, odpowiedzialny dom. Odbarcza nas to z adopcji psów trudnych jakimi są Shair-peie. Te zmarszczki oczywiście, że się kocha, ale niestety nie każdy powinien je posiadać. W wyborze najlepszych domów pomagają nam Pomarszczeni 😉
Dzięki dziewczyny, że jesteście zawsze pod telefonem i nigdy nie odmówiłyście pomocy!

Beagle po opieką!

W Schronisku czasem zdarzają się beagle, wtedy na pomoc ruszają aż 2 fundacje SOS Beagle http://www.sosbeagle.pl/ oraz
Stowarzyszenia Beagle w Potrzebie http://beaglewpotrzebie.pl/
Wspólnie szukamy domów specyficznym z charakteru 'bigielkom’ – dzięki czemu unikamy ciągłych nieudanych adopcji 'bo niszczy’,’bo skacze’, 'bo gryzie’. Zwykle psy w ekspresowym tempie są umieszczane w domach tymczasowych, aby możliwie jak najlepiej wybrać dla nich dom!