Psy

Dział „Kwarantanna” na stronie internetowej, to dział stworzony specjalnie z myślą o nowo przyjętych zwierzakach. Psy i koty, które są tutaj umieszczane nie biorą udziału w procedurze adopcyjnej. Przez 14 dni od daty przyjęcia zwierzę przebywa na kwarantannie, jednocześnie poszukiwany jest jego właściciel. Jeśli po tym terminie właściciel nie odbierze zwierzęcia, może być ono adoptowane przez zainteresowaną osobę.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy przebywa u nas twoje zaginione zwierzę kliknij -> PSY NA KWARANTANNIE

Zdjęcia przyjętych zwierząt przebywających na kwarantannie można znaleźć także w albumach na naszej stronie na portalu Facebook.com – poszczególne albumy znajdują się w zakładce „zdjęcia” i opisane są hasłem KWARANTANNA + miesiąc. Nazwa naszej strony to Schronisko Bytom.

Jeśli znalazłeś zdjęcie przedstawiające twojego pupila na naszej stronie – prosimy o szybki odbiór zguby.

By odebrać zwierzę potrzebne będą ci:

  • książeczka zdrowia zwierzęcia
  • smycz i obroża lub szelki
  • dowód osobisty
  • 50zł *

Jeśli właściciel nie może odebrać zwierzęcia, może upoważnić do tego po wcześniejszym kontakcie z biurem schroniska wyznaczoną osobę na ustalonych wcześniej zasadach.

Właścicieli prosimy o jak najszybsze odebranie pupili w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu- Miechowicach przy ul. Łaszczyka 18 w godz. 10-15 lub w weekendy godz. 8-13.

*Koszt odbioru psa własnego zgodnie z  Zarządzeniem nr 371 Prezydenta Miasta Bytom z dnia 21.09.2016r.