ZAGINIONE

Jeśli twoje zwierzę zaginęło, możesz za pośrednictwem formularza przesłać do nas swoje ogłoszenie. Zostanie ono automatycznie przesłane na naszego maila. Postaramy się jak najszybciej dodać je na naszą stronę oraz Facebooka. Poinformuj nas także, gdy zwierzę wróci do domu.

Przygotuj ogłoszenie korzystając z naszego formularza, który znajdziesz w rozwijalnym menu zakładki OGŁOSZENIA na stronie głównej. Pamiętaj także o wersji papierowej ogłoszenia, które można rozwiesić w swojej okolicy.

Jeśli twoje zwierzę jest zaczipowane, sprawdź czy dane w bazie oznakowanych zwierząt są aktualne i widoczne. Kilkunastocyfrowy numer mikroczipa znajdziesz na naklejce z kodem kreskowym w książeczce zdrowia swojego pupila. Bardzo często zdarza się, że w internetowej kartotece zwierzaka jest podany nieaktualny numer telefonu albo adres, co uniemożliwia znalazcy skontaktowanie się z opiekunem zwierzęcia. Najczęściej używaną jest międzynarodowa baza Safe Animal. Inne bazy to m.in. CBDZOE, Europetnet czy Identyfikacja.pl Jeśli dane są nieprawidłowe lub niewidoczne, skontaktuj się z lecznicą w której zwierzę zostało zaczipowane celem aktualizacji danych.

Każda gmina ma swój plan związany z bezpańskich zwierzętami błąkających się na jej terenie – sprawdź do którego schroniska trafiają błąkające się zwierzęta z twojej okolicy i skontaktuj się z nim.

PRZEŚLIJ OGŁOSZENIE O ZAGINIĘCIU CZWORONOGA

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA O ZAGINIONYCH CZWORONOGACH