https://schroniskobytom.pl
Jesteśmy dostępni:

Tel. 518-208-218

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu

Adopcja

Jeśli w twoim życiu nadszedł odpowiedni moment i chciałbyś podarować lepsze życie któremuś z naszych zwierzaków zachęcamy do wstępnego zapoznania się z kandydatami czekającymi u nas na swoje lepsze jutro przez nasze podstrony -> wystarczy kliknąć, aby bliżej przyjrzeć się naszym podopiecznym

 

PSY DO ADOPCJI

KOTY DO ADOPCJI

 

Kiedy pojawisz się w naszym schronisku, przede wszystkim poprosimy cię o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Na podstawie twoich odpowiedzi postaramy się pomóc ci w wyborze odpowiedniego psa/kota. Jeśli któryś z naszych podopiecznych wpadnie ci w oko, zapamiętaj jego numer ze strony – ułatwi to nam znalezienie go w naszej schroniskowej bazie.

Kiedy znajdziemy kandydata, zachęcimy cię do wyjścia na spacer (nie dotyczy kota, tu zapoznanie odbywa się w kociarni). Będzie to chwila tylko dla ciebie i nowego pupila.  Jeśli spełnisz wszystkie nasze warunki, pozostaje zaopatrzyć się w smycz oraz obrożę lub szelki, a dla kota w odpowiedni transporter do bezpiecznego przewozu.
Do adopcji potrzebny jest również dowód osobisty oraz 20 lub 30 zł w zależności od wieku psa.

Zachęcamy także do przeczytania tekstów znajdujących się w zakładce ABC ADOPCJI w menu na głównej stronie. Znajdziesz tam wskazówki oraz porady, które pomogą sprawnie przebrnąć przez proces adopcyjny.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnego zwierzaka, chętnie udzielimy ci informacji mailowo lub telefonicznie. Ważne jednak, byś zapamiętał numer ewidencyjny ze spisu.

Psy i koty do adopcji.
Koniecznie przeczytaj ABC ADOPCJI

01

Koty do adopcji!

02

Psy do adpocji!

03

Ankieta przedadopcyjna

ABC adopcji

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję zapoznaj się z nimi i rozważ wszystkie za i przeciw. Czy łatwiejsze będzie życie z młodym, czy ze starszym psiakiem? Jak przygotować się do adopcji kota?
Nad czym warto zastanowić się zanim odwiedzi się schronisko i co może cię spotkać już po powrocie z czworonogiem do mieszkania!

O nas

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu powstało wiele lat temu, aby pomagać zwierzętom mieszkającym w Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu

Kontakt

Newsletter

Wpisz swój email i bądź na bieżąco. Zapraszamy

Nasze adopciaki

Skip to content
×